3 naczynia, bez których nie sposób się obejść podczas upałów

Upały męczą coraz bardziej. Słońce najwyraźniej zamierza dać z siebie wszystko. Niemal niemożliwe jest poradzenie sobie bez chłodnych napojów oraz porządnych porcji lodów i sorbetów. A przecież w czymś je podać trzeba. Jakie szklane naczynia wydają się wręcz nieodzowne podczas wysokich temperatur? Zobacz nasze propozycje.

Lemoniada dla ochłody: szklanki bujane

Nie ma to jak orzeźwiająca lemoniada z dodatkiem świeżutkiej mięty. Ten gaszący pragnienie napój sprawdza się fantastycznie podczas lata. Do tego jest dosyć prosty do samodzielnego zrobienia. W czym podawać schłodzoną lemoniadę? Proponujemy interesujące szklanki bujane do drinków (TUTAJ). Po co pić ze zwykłych szklanek, skoro można wybrać te, które wyglądają absolutnie nietuzinkowo? Nie zapomnij też o dzbanku Bari (TUTAJ) do przechowywania napoju.

Mroźna chwila przyjemności: pucharki na lody

Wolisz lody czy sorbet? I jedno, i drugie będzie znakomicie wyglądało w mały pucharku (TUTAJ). Zobaczysz, że każda porcja lodów idealnie wpasuje się w takie szklane cudo. Poza kwestiami wizualnymi pucharek kusi też niską ceną i rewelacyjną jakością. Czemu nie ulec takiej przyjemności?

Złocisty napój prosto z lodówki: kufel

Letnie wieczory i weekendowe spotkania przy grillu aż się proszą o spokojne delektowanie się schłodzonym piwem. Można pić prosto z butelki, ale po co, skoro istnieją praktyczne i solidne kufle? Podoba Ci się kufel z gwiazdką (TUTAJ)? Nam bardzo! Co więcej, na takim naczyniu wygrawerujesz (TUTAJ) dowolny tekst lub obrazek, dzięki czemu będziesz mieć coś naprawdę wyjątkowego.

Jeśli szukasz sposobów na skuteczne radzenie sobie z upałami, może znajdziesz kilka wskazówek w naszym innym wpisie (TUTAJ). Pisaliśmy o tym, co jeść i pić latem, a czego najlepiej unikać.

Udostępnij w social media

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl