3 pomysły na prezent dla Taty

Dzień Ojca tuż za rogiem, a Ty wpadasz w panikę, bo nie masz bladego pojęcia, co kupić? Spokojnie, weź kilka głębokich wdechów. Ruszamy na pomoc. Przygotowaliśmy trzy ciekawe pomysły na prezent dla Taty. Zobacz, co możesz wręczyć w tym wyjątkowym dniu. Mamy nadzieję, że któraś z propozycji przypadnie Ci (a tym bardziej Twojemu Tacie) do gustu.

Solidny kufel

Tata w wolnych chwilach raczy się wybornym piwem? Zawsze dzierży butelkę w garści podczas oglądania meczu w telewizji albo na spotkaniu z kumplami? Nie ma więc lepszego prezentu niż praktyczny szklany kufel (TUTAJ)! Pienisty trunek po przelaniu do kufla będzie rewelacyjnie wyglądał. Z pewnością posmakuje lepiej niż pity ze zwykłej szklanki. By uczynić prezent bardziej wyjątkowym, wygraweruj na naczyniu (TUTAJ) kilka ciepłych słów albo zabawne hasło. Z pewnością Tata radośnie się uśmiechnie za każdym razem, gdy spojrzy na upominek. 

Szklana strzelba

Odkąd pamiętasz, Tata namiętnie chodził na polowania, cierpliwie uczył Cię strzelać z wiatrówki albo po prostu lubił tematykę broni strzeleckiej? Nawiąż do jego pasji, wręczając mu wyjątkową karafkę w kształcie strzelby, przezroczystą (TUTAJ) lub ręcznie malowaną (TUTAJ). Ładnie uchwycone detale sprawiają, że naczynie naprawdę jest warte uwagi. Niezależnie od tego, czy w karafce znajdzie się płyn, czy nie, łatwo przyozdobi wnętrze i z pewnością wzbudzi zachwyt zarówno Taty, jak i jego znajomych. Kto nie chciałby napić się prosto z dubeltówki?

Szklanki do whisky

Jeżeli Twój Tata należy do grona koneserów wyszukanych trunków, kolekcjonuje butelki z różnorodnymi alkoholami i lubuje się w smaku whisky, znalezienie dla niego wymarzonego prezentu okaże się niezwykle łatwe. Po prostu daj mu zestaw eleganckich szklanek do whisky (TUTAJ). Naczynia nawiązują kształtem do klimatów lat dwudziestych, takich jak w USA za czasów prohibicji. Dzięki wypukłemu dnu mieszanie zawartości nie sprawi żadnych problemów. Tata z olbrzymią rozkoszą napije się szlachetnego angielskiego trunku z takiej szklaneczki.

I jak, udało nam się pomóc? Jest Ci teraz trochę łatwiej podjąć decyzję? Liczymy, że Tata szczerze ucieszy się z podarku. Ale pamiętaj, najlepszym prezentem będzie nic innego jak Twoja obecność w tym dniu i pokazanie, że doceniasz wszystko, co Tata dla Ciebie zrobił. Życzymy mu wszystkiego dobrego!

Udostępnij w social media

1