3 prezenty dla pary młodej

Sezon ślubny trwa w najlepsze. Masz zaproszenie na wesele bliskich osób i nie możesz się doczekać udanej zabawy? Przy okazji zastanawiasz się, jaki upominek wręczyć parze młodej, by nie trafił gdzieś na dno szafki i nie kurzył się niepotrzebnie w kącie? Mamy trochę pomysłów na coś, co bez wątpienia przyda się młodym. Tylko popatrz!

Szklana zastawa

Gdy młode małżeństwo wyprowadzi się na swoje, nie wzgardzi wspaniałą zastawą stołową. Szczerze polecamy 28-elementowy zestaw Rotor (TUTAJ), który składa się z następujących części: 6 małych talerzyków, 6 talerzy deserowych, 6 talerzy głębokich, 6 talerzy obiadowych, 2 misek, tortownicy, półmiska. Na naczyniach widnieją ciekawe wzory w postaci kręgów przypominających słoje w pniu drzewa. Stanowią naprawdę interesujący element dekoracyjny.

Zestaw do szampana

Oto prezent, który znakomicie sprawdzi się zarówno podczas każdej rocznicy ślubu, jak i w trakcie innych hucznych uroczystości. Dzięki wyjątkowemu zestawowi (TUTAJ), czyli pięknym kieliszkom i naczyniu do schłodzenia szampana, młodzi niejeden raz wzniosą radosny toast za pomyślność i miłość w swoim życiu. Co więcej, na kieliszkach możesz wygrawerować dowolną treść, na przykład inicjały młodej pary, dzięki czemu podarek staje się bardzo osobisty.

Karafka z kieliszkami

Zawsze przyjemnie mieć w domu chociaż odrobinę pysznej nalewki, gdy z niespodziewaną wizytą wpadnie rodzina lub znajomi. W takim wypadku nieodzowna staje się szklana karafka (TUTAJ), najlepiej o nietypowym, przyciągającym uwagę kształcie. Do kompletu warto dorzucić zestaw kieliszków (TUTAJ) w tym samy stylu. Możesz wręczyć ten śliczny upominek już szczelnie wypełniony domowym trunkiem. Młodzi zdecydowanie będą wniebowzięci!

Życzymy Ci udanej zabawy na weselu! Na pewno świadomość, że udało Ci się rewelacyjnie trafić z prezentem dla pary młodej, wywoła w Tobie sporo satysfakcji. 😉

Udostępnij w social media

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl