3 szklane naczynia przydatne podczas pikniku majowego

Zbliża się maj, czyli miesiąc pełen pięknie pachnących kwiatów i radośnie zieleniejącej się trawy. Nawet jeśli zdarzają się deszcze, to potem i tak z nieba wychylają się urocze promyki słońca. Taka pogoda aż się prosi o spędzanie czasu na dworze. Co zatem powiesz na piknik na świeżym powietrzu? Zorganizowanie takiej rozrywki naprawdę nie zajmuje wiele czasu. Zerknij na naszą propozycję trzech szklanych naczyń, jakie mogą przydać się podczas przyjemnego, relaksującego pikniku.

Talerz deserowy

Jako że piknik bazuje głównie na jedzeniu, nieodzowne stają się talerze, na których rozstawisz wszystkie potrawy i przekąski. Znakomicie sprawdzi się szklany talerz deserowy (TUTAJ), który nie tylko spełni rolę praktyczną, ale też doda niesamowitego uroku każdemu posiłkowi, nawet jeśli to tylko robione na szybko, postawione na rozścielonym kocu kanapki. Niebanalne talerze same w sobie są świetną ozdobą biesiady.

Szklana bola

Czym lubisz gasić pragnienie? Wodą z lodem? Świeżo wyciskanym sokiem? Lemoniadą z miętą? Niezależnie od preferencji przyda Ci się szklana bola (TUTAJ), w której przygotujesz dowolny napój. Bola jest niezwykle pojemna, więc z pewnością wystarczy picia dla całej rodziny! Jako że naczynie ma wygodną przykrywkę, nie musisz się martwić, że do środka wleci jakiś owad.

Pucharek na lody

Gdy już się najesz i ugasisz pragnienie, pora na pyszny, słodki deser. Jako że w maju słońce całkiem mocno już przygrzewa, znakomicie się ochłodzisz, delektując się lodami. Najwygodniej będzie Ci je konsumować ze szklanego pucharka (TUTAJ). Chcesz spróbować własnych sił w przygotowaniu tego przysmaku? Zerknij, jak zrobić domowe lody czekoladowe (TUTAJ). Palce lizać!

Mamy nadzieję, że znajdziesz wiele okazji, by korzystać z ładnej pogody w gronie rodziny lub najbliższych znajomych. Smacznego!

Udostępnij w social media

1