4 pomysły na prezent dla dziadka

Już niedługo nastanie Dzień Dziadka. Wciąż nie udało Ci się wybrać odpowiedniego prezentu? Siedzisz i biedzisz się nad tym, co może spodobać się dziadkowi? Odrzuć panikę w kąt,  gdyż przygotowaliśmy kilka interesujących pomysłów na upominek. Zobacz, która z propozycji najbardziej przypadnie świętującemu do gustu.

Kieliszki do likieru

Czy Twój dziadek jest miłośnikiem dobrego trunku? Lubi domowej roboty likiery? Sam regularnie przyrządza rewelacyjne nalewki, które cała rodzina wychwala pod niebiosa? Tego typu alkohol aż się prosi o podanie w odpowiedni sposób, by cieszyć oko ładnym kolorem. Co powiesz na komplet wysmukłych kieliszków do likieru (TUTAJ), nawiązujących wyglądem do tych używanych przez duńską rodzinę królewską? To nie byle jaki podarunek!

Karafka strzelba

A może Twój dziadek to zapalony myśliwy i od zawsze spędza wolny czas na polowaniach? W jego domu znajdują się liczne trofea myśliwskie, a do obiadu często jest podawana dziczyzna? To on uczył Cię prawidłowo posługiwać się wiatrówką? Na pewno będzie wniebowzięty, jeśli wręczysz mu karafkę stylizowaną na strzelbę, w wersji malowanej (TUTAJ) lub bezbarwnej (TUTAJ). Nawet bez płynnej zawartości takie cacko idealnie zaprezentuje się na półce.

Kieliszki bujane

Dziadek jest koneserem wyszukanych trunków? Skrzętnie gromadzi butelki wypełnione różnorodnymi alkoholami? Szczególnie ceni sobie relaks w fotelu, kiedy to może bez przeszkód sączyć jakiś aromatyczny płyn z procentami? Jeśli tak, bez namysłu podaruj mu zestaw eleganckich bujanych kieliszków (TUTAJ). Szklane naczynia mają wypukłe dno, które ułatwia mieszanie zawartości. Wyglądem nawiązują do lat dwudziestych, a dokładniej – czasów prohibicji w Stanach Zjednoczonych.

Karafka wilk

Wilki to majestatyczne, silne i niezależne stworzenia, podziwiane przez wielu ludzi. Nic dziwnego, gdyż kojarzą się z wolnością, nieskrępowaniem i mocą wewnętrzną. Czy Twój dziadek także znajduje się w gronie sympatyków tych zwierząt? W takim wypadku koniecznie daj mu w prezencie uroczą karafkę w kształcie wilka, szarą (TUTAJ) albo bezbarwną (TUTAJ). Niech ten wilczy upominek przyda mu się przy wielu okazjach.

Czy teraz trochę łatwiej będzie wybrać prezent? Jeśli coś Cię urzekło, serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Udostępnij w social media

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl