4 szklane przedmioty przydatne podczas świąt

Lubisz nastrojową atmosferę świąteczną? Kochasz ten okres, gdy możesz pięknie przystroić choinkę i rozmieścić w całym domu wyjątkowe ozdoby? Przykładasz dużą wagę do tego, by każde pomieszczenie wypełniło się cudowną magią świąt? Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy cztery szklane przedmioty, dzięki którym otoczenie będzie jeszcze silniej emanować wyjątkowym duchem gwiazdkowym. Sprawdź, ile z nich będzie idealnie pasowało do Twoich czterech ścian.

Podgrzewacz Labirynt

Należysz do grona osób spędzających długie zimowe wieczory z kubkiem herbaty w dłoni? Podgrzewacz Labirynt (TUTAJ) to bardzo praktyczny drobiazg, wręcz stworzony dla Ciebie. Wystarczy, że włożysz do środka świeczkę, a pozwoli łatwo utrzymać wysoką temperaturę naparu. Ale to nie wszystko! Szklane cacko prezentuje się rewelacyjnie. W parę chwil potrafi wprowadzić bajkowy nastrój, tak mile widziany podczas świąt. Sprawdzi się i na stole, i na półce, i na parapecie. Wolisz większy rozmiar (TUTAJ) czy mniejszy (TUTAJ)?

Salaterka Mandarynka

Czym pachną święta Bożego Narodzenia? Mandarynkami, rzecz jasna! By te owoce miały odpowiednią oprawę, trzymaj je w salaterce (TUTAJ), która dzięki ozdobnym rowkom na denku sama przypomina mandarynkę. Oferujemy aż cztery rozmiary: mały (TUTAJ), średni (TUTAJ), duży (TUTAJ) i XL (TUTAJ). Poza tym możesz wykorzystać to śliczne naczynie do stworzenia prostego, ale jakże efektownego stroika świątecznego. Po prostu umieść w środku krótki łańcuch lampek cotton balls. Między kulami ulokuj trochę wysuszonych plasterków cytrusów. Włącz lampki i podziwiaj!

Serwetnik Ślimak

Zawsze dbasz o to, by świąteczny stół wyglądał najlepiej, jak to tylko możliwe? Starannie planujesz każdy element nakrycia? Zazwyczaj spędzasz długie chwile, pieczołowicie składając serwetki w fantazyjne kształty? Już nie musisz! Zaoszczędzisz sporo cennego czasu dzięki serwetnikom Ślimak (TUTAJ). Nie trzeba wiele, by w kilka sekund wykonać urokliwą ozdobę stołu. Po prostu zwiń serwetkę w rulonik, nałóż na nią serwetnik, a na koniec dołóż samotną gałązkę świerku lub sosny. To takie łatwe, nieprawdaż?

Szklana bombka

Jakich dekoracji nie może zabraknąć w okresie okołoświątecznym? Oczywiście bombek! A robi się jeszcze ciekawiej, gdy są to szklane bombki (TUTAJ). U nas zdobędziesz zarówno małe (TUTAJ), jak i duże (TUTAJ). Mamy też do dyspozycji zestawy po sześć sztuk w większym (TUTAJ) lub mniejszym (TUTAJ) rozmiarze. Wrzuć do wnętrza parę orzechów, szyszki, cukierki, małą zabawkę czy garść piórek, a potem zawieś na choince i zachwycaj się do woli. A może wolisz taką bombkę postawić na stole jako świecznik? Wystarczy mała świeczka i ewentualnie kilka dodatkowych ozdób, by uzyskać niesamowity efekt.

Który z wymienionych przedmiotów najbardziej chcielibyście zobaczyć w swoim domu? Z jakich powodów? A może macie ochotę na wszystkie? Spokojnie, znajdziecie je w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy!

Udostępnij w social media

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl