5 pomysłów na idealną niespodziankę walentynkową

Nachodzą walentynki, czyli okres, gdy zakochani celebrują swoją miłość. Ten nastrojowy dzień jest ściśle wypełniony serduszkami, wyznaniami miłosnymi i romantycznymi spotkaniami we dwoje. Planujesz spędzić ten czas z ukochaną osobą? Chcesz pokazać, jak bardzo doceniasz jej obecność w swoim życiu? Szukasz sposobów na udowodnienie siły własnego uczucia? Rzucamy kilka pomysłów, które sprawią, że kolacja walentynkowa stanie się nieco bardziej niesamowita.

1) Nie zapomnij o klasyce, czyli pysznym szampanie. Ten trunek jest wręcz stworzony, by wznieść uroczysty toast za rozkwitającą miłość i opróżnić kieliszek (TUTAJ) aż do dna. Ważne, by dobrze schłodzić szampana; wtedy smakuje najlepiej. Możesz zaopatrzyć się w tym celu w szklane naczynie (TUTAJ). Prezentuje się dużo bardziej okazale niż wiaderko.

2) Zrób listę wszystkiego, co kochasz w swojej drugiej połówce. Na przykład spisz ją na ładnym papierze albo każdą z pozycji zapisz na osobnej kartce i wrzuć do szklanego pojemnika (TUTAJ). Ukochana osoba pewnie niejeden raz wzruszy się lub rozbawi podczas czytania. Będzie miała pamiątkę, do której aż chce się wracać.

3) Przygotuj tort własnej roboty. Wiadomo, nie każdy ma talent do pieczenia, ale jeśli nie do końca ufasz swoim możliwościom, na pewno znajdziesz jakiś przystępny przepis. Większość efektu tkwi w samych dekoracjach – na szczęście w sklepach aż roi się od kolorowych lukrów czy jadalnych kwiatków. Wyobraź sobie minę ukochanej osoby, gdy na stół wjedzie patera (TUTAJ) z takim wypiekiem!

4) Zrób samodzielnie album ze zdjęciami. Umieść tam fotografie Was obojga podczas wyjazdów, spotkań, różnych uroczystości, leniwych chwil we dwoje. Dziś coraz rzadziej wywołuje się zdjęcia, a więc niezbyt często pojawia się okazja, by niespiesznie przeglądać najlepsze z nich. Gdy wspólnie wrócicie do najpiękniejszych wspomnień ze wspólnego życia, przypomnicie sobie, jak rozwijało się Wasze uczucie.

5) Stwórz romantyczny nastrój za pomocą świeczek. To tak mało roboty i wysiłku, a efekt może przejść wszelkie oczekiwania. Delikatne, migoczące płomienie świec wprowadzą magiczny, zachwycający klimat, sprzyjający mówieniu o emocjach i cieszeniu się swoim towarzystwem. Polecamy szklane podgrzewacze (TUTAJ), które stanowią ładną oprawę dla ogników.

Z całego serca życzymy, by przed Tobą było jeszcze wiele równie romantycznych spotkań we dwoje!

Udostępnij w social media

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl