Gdzie znaleźć idealną zastawę stołową na wesele?

Organizujesz wesele i zawzięcie przeszukujesz wszystkie możliwe sklepy, by zdobyć najpiękniejszą zastawę stołową? Wiemy, jak ważna jest oprawa wizualna podczas takiej imprezy. Dlatego przygotowaliśmy nasze propozycje naczyń, które z pewnością dodadzą uroku wystrojowi w trakcie weselnej nocy. Urokliwe szkło będzie pasowało do dowolnych dekoracji.

Talerze

Jakich talerzy użyć, by nie funkcjonowały jedynie jako naczynia na potrawy, ale także same w sobie stanowiły ozdobę stołu? Mamy naprawdę hipnotyzującą propozycję: talerze z serii ROTOR (TUTAJ), urzekające niebanalnym wzorem w kształcie spirali. Talerze płytkie i głębokie, talerzyki, salaterki, tortownice, półmiski – możesz samodzielnie skompletować dowolne zestawy lub postawić na gotowe, złożone z 28 elementów (TUTAJ).

Żeby było jeszcze ciekawiej, przedstawiamy też urocze talerze Helena (TUTAJ). Wyglądają krucho i delikatnie, ale zapewniamy, że są bardzo solidne. Aż się proszą o to, by znaleźć się w otoczeniu kwiatów i stroików.

Kieliszki

Gorzko, gorzko, gorzko – to hasło niejeden raz padnie podczas wesela. Do wypicia toastu za parę młodą polecamy kieliszki łamane do wódki (TUTAJ). Prawda, że śliczne? Co więcej, możesz dodać na nich dowolny grawer, na przykład inicjały albo życzenia.

Nie zapominajmy o tym, że na początku imprezy wypada skosztować szampana. Do tych celów proponujemy wyjątkowe kieliszki Degas (TUTAJ). Znacznie różnią się od klasycznie wyglądających kieliszków, wprowadzą więc małą nutkę ożywienia.

Szklanki

A w czym spożywać napoje bezalkoholowe? Oczywiście w szklankach, ale nie byle jakich! Zamiast przeciętności postaw na oryginalność – trudno znaleźć ciekawsze naczynie niż szklanka bujana (TUTAJ). Z pewnością przyciągnie uwagę gości i znakomicie dopasuje się do każdej aranżacji.

Udało Ci się wybrać coś dla siebie i dla gości? W takim razie zapraszamy do nas! A jeśli nie masz pewności, na co się zdecydować, z chęcią Ci pomożemy!

Udostępnij w social media

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl