Patera z kloszem i tortownica szklana. Wszystko, czego potrzebują Twoje desery

 

Sukces w tworzeniu doskonałego deseru nie polega tylko na najlepszych składnikach i umiejętnościach kucharskich. Równie ważna jest jego ekspozycja, a tę najlepiej dokonać za pomocą patery z kloszem lub tortownicy szklanej. Dlaczego? Bo tylko z ich pomocą słodkości wyglądają jeszcze lepiej i nie tracą przy tym na swojej wartości smakowej.

 

Wygląda i smakuje doskonale

 

Nic nie prezentuje deseru bowiem tak dobrze, jak okrągła tortownica szklana wyposażona w drobne zdobienia, ze stabilną, szeroką i wysoką nóżką – taki produkt, wykonany z najwyższej jakości materiału i odporny na wszelkie uszkodzenia znajdziesz w ofercie naszego sklepu, i to w kilku wersjach rozmiaru i wzorach. A jakość i świeżość deseru? Ta zostanie zachowana z pomocą patery z kloszem, zarówno doskonale prezentującej ciasto, jak i chroniącej go przed kontaktem z niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

 

Do wszystkich rodzajów wypieków

 

Przygotowana przez nas tortownica szklana i patera z kloszem poradzi sobie z każdym rodzajem wypieków – ciasteczkami, ciastem i tortem. W kuchni posłuży Ci przez długie lata, nawet przy intensywnym korzystaniu, jednocześnie wprawiając w zachwyt wszystkich odwiedzających Cię gości – znajomych i rodzinę.

 

Domowe wypieki? Tylko z produktami naszego sklepu Szklany Dom. Tworzonymi według autorskich projektów, a więc oryginalnymi, eleganckimi, zgodnymi ze wszystkimi normami jakości i bezpieczeństwa. Spójrz na ceny naszej patery z kloszem i tortownicy szklanej – one też przemawiają na naszą korzyść.

Patera Karo Patera Karo
Producent: Edwanex
Cena: 19,90 zł
szt.
zobacz więcej
PATERA KARO FI 360 PATERA KARO FI 360
Producent: Edwanex
Cena: 25,00 zł
szt.
zobacz więcej
SZKLANY KLOSZ SZKLANY KLOSZ
Cena: 99,00 zł
szt.
zobacz więcej
Tortownica Karo Tortownica Karo
Cena: 25,50 zł
szt.
zobacz więcej
TORTOWNICA KARO FI 360 TORTOWNICA KARO FI 360
Producent: Edwanex
Cena: 45,00 zł
szt.
zobacz więcej
Tortownica Rotor Tortownica Rotor
Cena: 52,00 zł
szt.
zobacz więcej
ZESTAW PATERA + KLOSZ FI 360 ZESTAW PATERA + KLOSZ FI 360
Cena: 120,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl