JAK STWORZYĆ DOMOWE SPA 0

Chwila relaksu po długim i stresującym dniu w pracy jest bardzo potrzebna. W takich momentach najchętniej poszlibyśmy wypocząć do spa. A co, gdyby każdy miał namiastkę spa w swoim domu? Podpowiadamy, jak szybko i łatwo możesz stworzyć własny kącik relaksacyjny.  

Spa powinno wprowadzić Cię w odpowiedni nastrój już samym wyglądem – to przestrzeń nacechowana harmonią i porządkiem. Szkło idealnie wpasowuje się w taki właśnie klimat. Dzięki swojej przejrzystości daje wrażenie czystości i luksusu. Wykorzystując szklane słoje i pojemniki, stworzysz atmosferę sprzyjającą wypoczynkowi i odprężeniu. Transparentność szkła pomoże Ci również wyeksponować atrakcyjnie wyglądające kosmetyki i przybory kąpielowe.

Jeśli lubisz długą kąpiel po wyczerpującym dniu, dobrym pomysłem jest nadanie temu rytuałowi odpowiedniej oprawy. Ulubiony płyn do kąpieli przelej do eleganckiej szklanej karafki. Sole umieść w małych słoiczkach lub prostych szklanych pojemnikach. W ten sposób będą pod ręką, a przy okazji nacieszą oko. Naturalne mydła ułóż w dużym słoju. Zadbaj też o stylowy wygląd świeczek – zaaranżuj je na ozdobnym talerzu lub w świecznikach.

Dodatkowo możesz wykonać dekorację z ozdobnych muszelek i kamieni. Jeżeli przywozisz czasem muszle z wakacji, jest to świetny sposób na ich wykorzystanie. Przeniosą Cię myślami do miejsc, gdzie zostały zebrane, a Twoja kąpiel stanie się jeszcze przyjemniejsza :) Tak urządzona przestrzeń będzie wprost zapraszać do chwili relaksu...

Szklane pojemniki znakomicie zorganizują też przybory do makijażu. Jeśli często malujesz paznokcie i masz dużo lakierów, włóż je w jeden większy pojemnik. Mniejsze szklane pojemniki wykorzystaj do uporządkowania pędzli i innych akcesoriów do makijażu. W małych słoiczkach przechowuj drobne ozdoby do włosów. W podobny sposób możesz też zadbać o miejsce na płatki i patyczki kosmetyczne.

Mamy nadzieję, że udało Ci się tu znaleźć inspirację do pomysłowego przeorganizowania Twojej łazienki ;) Zapraszamy do lektury wcześniejszych artykułów na naszym blogu. Produkty widoczne na zdjęciach znajdziesz w naszym sklepie ;)

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl