JAK SKUTECZNIE PRZEORGANIZOWAĆ SWOJE BIURO 0

Niedawno podpowiadaliśmy, jak wykorzystać szkło w domowym SPA. Dziś wprowadzamy szkło do biura. Jeśli chcesz uporządkować z pomysłem swoją przestrzeń do pracy, dobrze się składa. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, w jaki sposób to zrobić.

Niezależnie od tego, jak duży gabinet posiadasz, praca stanie się przyjemniejsza, jeśli Twoje otoczenie będzie zorganizowane. Warto otaczać się przedmiotami, które są nie tylko piękne, ale również użyteczne, a także nadają charakteru surowemu pomieszczeniu.

Masz problem z ciągłym bałaganem na biurku? Bez przerwy gubisz długopisy? Nigdy nie możesz znaleźć spinaczy do papieru? Dzięki eleganckim szklanym pojemnikom łatwo zorganizujesz wszelkie drobiazgi na swoim biurku. Przybory biurowe najlepiej poukładaj według rozmiaru: spinacze do papieru oddziel od długopisów i innych większych przedmiotów – szybciej je odnajdziesz, kiedy będą potrzebne ☺ W podobny sposób uporządkujesz również papeterię.

Nie zapomnij zadbać o zieleń w biurze. Rośliny nie tylko ożywią wnętrze, ale będą również wybawieniem dla zmęczonych oczu. Ludzki wzrok, wyczerpany długą pracą przy komputerze, znakomicie odpoczywa dzięki patrzeniu na plamy zielonego koloru. Rośliny pięknie się zaprezentują w szklanych doniczkach.

Chcesz mieć w gabinecie wyjątkowe podpórki do książek? Posadź drobną roślinkę w prostokątnym wazonie. Dzięki odpowiedniemu kształtowi i wadze taka doniczka będzie świetną podporą, a przy okazji wprowadzi do biura ciekawy klimat.

Warto też postawić na biurku ozdobny szklany wazon. Najlepiej, jeśli będzie on miał niebanalny kształt i kolor. Taki wazon stanowi ozdobę pomieszczenia nawet, kiedy jest pusty. Na pewno przyda się również następnym razem, gdy dostaniesz kwiaty ;)

Mamy nadzieję, że była to dla Ciebie solidna dawka inspiracji ;) Jeśli chcesz poznać inne pomysły na wystrój wnętrz, zaglądaj regularnie na naszego bloga. Przedstawione tutaj przedmioty znajdziesz w naszym sklepie ;)

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl