CO WRĘCZYĆ W RAMACH PODZIĘKOWANIA ŚLUBNEGO - 4 POMYSŁY 0

Powoli zbliża się Twoje wymarzone wesele? To z pewnością będzie niezapomniana noc, pełna wzruszeń i radości. Jednak wcześniej masz na głowie setki spraw do załatwienia i całą masę istotnych decyzji do podjęcia. Czy na Twojej liście rzeczy do zrobienia znajduje się wybór upominków – dla gości, dla rodziców, dla chrzestnych i dla dziadków? Jeśli tak, to udało Ci się dobrze trafić! Poniżej przedstawiamy nasze pomysły prezentowe. Sprawdź, może coś przypadnie Ci do gustu.

 

Prezent dla gości: ozdobne buteleczki

Chcesz podziękować gościom za przybycie na uroczystość weselną? Pomyśl o ozdobnych szklanych buteleczkach (TUTAJ) z korkiem. Możesz wlać do środka wyborną nalewkę albo włożyć liścik, w którym wyrazisz swoją radość. Zdecyduj, czy wolisz przezroczyste szkło, czy zabarwione na biało. Świetnym akcentem jest również wygrawerowany napis, na przykład imiona nowożeńców. Buteleczki są bardzo trwałe, więc staną się fantastyczną pamiątką na wiele, wiele lat.

 

Prezent dla rodziców: eleganckie karafki

Uroczyste podziękowanie rodzicom to ważny moment każdego wesela. Dobrze dobranym podarunkiem wyrazisz wdzięczność za to, że mama i tata troskliwie wychowali Cię, wspierali i kochali. Co im wręczyć, by było jednocześnie stylowe i praktyczne? Najlepiej szklaną karafkę (TUTAJ). Możesz wybrać albo klasyczny, albo bardziej oryginalny design – w zależności od tego, co pasuje do rodziców. Dodatkowo zastanów się nad grawerem (TUTAJ), dzięki któremu karafka stanie się naprawdę unikatowa.

 

Prezent dla chrzestnych: szklane wiatroświeczniki

Warto również nagrodzić rodziców chrzestnych za to, że znajdowali się przy Tobie przez te wszystkie lata i że można było na nich polegać. Co powiesz na gustowny wiatroświecznik (TUTAJ), czyli świecznik, który chroni płomień przed wiatrem, a także może przeobrazić się w wazon? Chrzestny oraz chrzestna z satysfakcją umieszczą taki dekoracyjny podarek w swoich domach. Idealnie nadaje się do różnorodnych kompozycji ożywiających wnętrze – wystarczy włożyć barwne kwiaty, drobne kamyczki albo ozdobne świece.

 

Prezent dla dziadków: gustowne pojemniki ze słodkościami

A może również mała niespodzianka dla dziadków, którzy pewnie od dawna wyczekiwali ślubu wnuczki albo wnuczka? Przygotuj dla nich przydatny szklany pojemnik (TUTAJ) z przykrywką, a do środka wrzuć jakieś ładne słodkości, na przykład ciasteczka lub cukierki. Będą stanowiły naprawdę przepyszną ozdobę. Kiedy słodycze już się skończą, babcia na pewno wymyśli, jak wykorzystać pojemnik w kuchni. ;)

 

Który z naszych szklanych pomysłów podoba Ci się najbardziej? A może masz ochotę na wszystkie? Jeśli tak, serdecznie zapraszamy do nas. I oczywiście życzymy powodzenia w zbliżającym się Wielkim Dniu!

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl