Podgrzewacze w akcji, czyli jak umilić sobie zimne jesienne dni 0

Jesień bywa ciepła, przyjemna i kolorowa. Jednak coraz częściej jej znakiem rozpoznawczym stają się szare, ponure, deszczowe dni, kiedy na brudnoszarym niebie nie pojawia się nawet mały promyczek słońca. W taki dzień trudniej wykrzesać z siebie radość i energię do działania.

Nie chcesz poddać się nieprzyjemnej aurze za oknem? Szukasz sposobu na wniesienie do swojego domu więcej ciepła i żywotności? Pomyśl o szklanych podgrzewaczach (TUTAJ)! Dzięki nim napoje na długo pozostaną cudownie gorące, a Twój humor zdecydowanie się poprawi. Zobacz, kiedy takie podgrzewacze wydają się wręcz niezastąpione.

 

Poranna kawa

(Na zdjęciu: PODGRZEWACZ OSAKE)

Czytanie porannej prasy przy aromatycznej kawie to Twój codzienny rytuał? Teraz nie musisz martwić się o to, że się zaczytasz, a kawa w międzyczasie wystygnie. Dzięki podgrzewaczowi (TUTAJ) możesz spokojnie delektować się lekturą i powoli popijać pyszny napój. Taka chwila relaksu z rana naładuje akumulatory na calutki dzień.

 

Książka do poduszki 

(Na zdjęciu: PODGRZEWACZ MARGARITA)

Lubisz przed snem zatopić się w świecie intrygującej powieści? Jeżeli nie wyobrażasz sobie wieczoru bez zrobienia sobie wybornej herbaty, wygodnego ułożenia się w łóżku i sięgnięcia po ciekawą książkę, podgrzewacze (TUTAJ) są dla Ciebie! Nie trzeba już co chwila wstawać i przerywać czytania, by zaparzyć gorący napój.

 

Romantyczny wieczór

(Na zdjęciu: PODGRZEWACZ AMOR)

Podgrzewacze (TUTAJ) wydają się niezastąpione, gdy planujesz romantyczny wieczór ze swoją drugą połówką. Takie szklane drobiazgi pasują do dowolnych dekoracji, więc z łatwością ozdobisz nimi stół. Migoczące płomyki świeczek szybko stworzą wyjątkowy, magiczny nastrój, którego długo nie zapomnisz.

 

Spotkanie z przyjaciółmi

(Na zdjęciu: PODGRZEWACZ OLIWE TALERZYK ROTOR | POJEMNIK KUCHENNY NA CYTRYNĘ)

Znajomi wpadają z wizytą? Gdy na dworze jest wietrznie i nieprzyjemnie, z pewnością docenią gorący napój. Wystarczy kilka minut, by przeobrazić zwykły stół w nakrycie jak z bajki. Porozkładaj tu i ówdzie szyszki, które teraz z łatwością można zdobyć w parku lub lesie. Dodaj pachnące cytrusy lub korzenne przyprawy i oczywiście nie zapomnij o podgrzewaczu (TUTAJ). Przyjaciele nie będą chcieli wychodzić!

 

(Na zdjęciu: PODGRZEWACZ OLIWE)

Tak niewiele trzeba, by uczynić zimny dzień przyjemniejszym, nieprawdaż? Jeśli marzy Ci się własny podgrzewacz, zapraszamy do nas!

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl