Kilka pomysłów na niezapomniany wystrój sylwestrowy 0

Już niedługo sylwester. Trzeba pożegnać stary rok i wkroczyć z nadzieją w zupełnie nowy. Co przyniesie rok 2018? To się dopiero okaże. Teraz pora wystrzałowo i szampańsko świętować imieniny Sylwestra! Dlatego przestawiamy kilka pomysłów na wyjątkowy wystrój, który wzbogaci tę niesamowitą noc.


(Na zdjęciu: TALERZ ROTOR DESEROWY PŁYTKIPÓŁMISEK ROTORTORTOWNICA ROTORKIELISZEK DO SZAMPANA ALEXIS 6 SZT.POJEMNIK PUCHAR DUBLIN | WIATROŚWIECZNIK H 240)

Co powiesz na wstążki? Duże ilości wstążek? Mogą być zakręcone, mogą też swobodnie opadać od sufitu w dół prostą falą. To tani materiał, a odpowiednio wyeksponowany potrafi zrobić wrażenie. Wyobraź sobie srebrne lub złote szaleństwo wstążek poruszających się i migoczących przy każdym poruszeniu powietrza.


(Na zdjęciu: KIELISZEK DO SZAMPANA ALEXIS 6 SZT. | KIELISZEK MARTINI 6 SZTUK

Jak masz więcej zapału i pary w płucach, pomyśl o napompowaniu całej armii balonów. Wtedy wstążki nie będą takie samotne. ;) A może zainwestować w hel? Baloniki ładnie uniosą się nad ziemią i nie trzeba ich będzie nigdzie przywiązywać.


(Na zdjęciu: TALERZ ROTOR DESEROWY PŁYTKI | PÓŁMISEK ROTOR | TALERZYK ROTORKIELISZEK DO SZAMPANA ALEXIS 6 SZT. | PUCHAREK DO LODÓW KIELICH MAŁY 0.25 L KIELISZEK MARTINI 6 SZTUK)

Stanowczo rekomendujemy też… białe i puszyste piórka. Czy porozrzucasz je luzem na stole, czy rozmieścisz nanizane na nitkę jako girlandy, nadasz całemu otoczeniu wrażenia lekkości i niedbałej fantazji.


(Na zdjęciu: TALERZ ROTOR DESEROWY PŁYTKI | PÓŁMISEK ROTOR | KIELISZEK MARTINI 6 SZTUK)

Na niektórych imprezach, nie tylko sylwestrowych, prym wiodą maski. Ale kto powiedział, że muszą znajdować się na twarzy? Porzucona tu i ówdzie ozdobna maseczka znakomicie wpasuje się w klimat.


(Na zdjęciu: TALERZYK ROTOR)

A może tematyczne wypieki? Wystarczą zwykłe kruche ciasteczka albo herbatniki. Sekret tkwi w ich ozdobieniu. Polej każde ciasteczko białym lukrem, a następnie czekoladowym pisakiem (do znalezienia w wielu sklepach) nanieś liczby i wskazówki. W ten sposób powstaną słodkie zegary, idealne na pożegnanie roku! Co prawda taki efekt wymaga odrobiny wysiłku, ale czyż nie jest tego wart?


(Na zdjęciu: PATERA KARO)

Niezależnie od tego, jak spędzisz sylwestra, życzymy energetycznej nocy i radosnego 2018 roku!

 

Wszystkie szklane produkty przedstawione we wpisie kupisz w naszym sklepie internetowym: https://szklanydom.pl/ 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl