Jak wyglądał nasz udział w prestiżowym konkursie branżowym w Chicago 0

W zeszłym tygodniu spędziliśmy kilka intensywnych dni w Chicago, gdzie wzięliśmy udział w targach wyposażenia wnętrz IHS oraz w finale prestiżowego konkursu Global Innovation Awards. Jak to wyglądało? Zajrzyj do naszej relacji.

 

 

Wszystko zaczęło się w zeszłym roku, gdy nasz sklep internetowy szklanydom.pl wygrał ogólnopolską edycję Global Innovation Awards, czyli najbardziej prestiżowego konkursu na świecie nagradzającego innowacyjnych detalistów z branży wyposażenia wnętrz.

 

 

Jury oceniało między innymi: oprawę wizualną sklepu, wizję i strategię, kwestie marketingowe, obsługę klienta oraz poziom wprowadzonych innowacji.

 

 

Do finału w Chicago zakwalifikowali się zwycięzcy z dwudziestu sześciu krajów. Mieliśmy więc różnorodny materiał do obserwacji. Poznaliśmy rzeszę ciekawych ludzi z całego świata i niemal na każdym kroku spotykaliśmy wartościową inspirację. Mamy nadzieję, że to przekuje się wkrótce na jakieś nowe działania.

 

 

Gala finałowa była niezwykła: nastrojowa, pełna spokojnej elegancji i prawdziwie porywająca. Wystrój i atmosfera naprawdę nas urzekły.

 Serdecznie gratulujemy globalnym zwycięzcom z: Kolumbii (Tugo), Niemiec (Manufactum), Holandii (Pollmann sinds 1890), Wielkiej Brytanii (Harrods) i Stanów Zjednoczonych (The Chopping Block).

 

Tym razem nie udało nam się zdobyć jednej z głównych nagród, ale nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa! Wszak sporo się nauczyliśmy i jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl