3 szklane naczynia niezbędne podczas romantycznej kolacji 0

Planujesz przygotować romantyczną kolację we dwoje w domowym zaciszu? Chcesz wprowadzić oszałamiająco magiczny nastrój oraz z powodzeniem olśnić swoją drugą połówkę? Część pożądanego efektu uzyskasz dzięki znakomicie dobranemu i pasującemu do okazji szkłu. Ładna zastawa naprawdę potrafi czynić cuda. Zerknij więc na nasze propozycje szklanych naczyń, które wzbogacą każdą randkę.

 

Wiatroświecznik


(Na zdjęciu: WIATROŚWIECZNIK 24 CM | KIELISZKI DO SZAMPANA ALEXIS 6 SZTUK)

Zacznijmy od trunku, jaki z reguły towarzyszy romantycznej kolacji. Chodzi tu, rzecz jasna, o wybornego szampana. Nie zapominaj, że najlepiej smakuje w wersji schłodzonej. Dlatego zaopatrz się w naprawdę przydatne naczynie, jakim jest wiatroświecznik (TUTAJ). Wystarczy, że wrzucisz do środka trochę lodu i pomiędzy kostkami ulokujesz butelkę. W ten sposób musujący napój pojawi się na stole, zachowując idealną temperaturę. Dodajmy, że będzie wyglądał znacznie bardziej imponująco niż w zwykłym kubełku.

 

Kieliszki do szampana


(Na zdjęciu: KIELISZEK DO SZAMPANA DEGAS 1 SZTUKA)

Skoro udało się już uzyskać wybornie schłodzonego szampana, naturalnie trzeba go w czymś podać. W tym momencie na scenę wkraczają kieliszki. Może skusisz się na jakieś o bardziej wyrafinowanym i oryginalnym kształcie? Proponujemy kieliszki DEGAS (TUTAJ), które znacznie wykraczają poza przeciętność. Ich uroda sprawi, że nakrycie stołu zyska nową jakość. Aż się proszą o napełnienie ich pysznym trunkiem i wypicie do dna.

 

Talerz ROTOR


(Na zdjęciu: TALERZ ROTOR GŁĘBOKI | TALERZ ROTOR DESEROWY)

Oczywiście nie odkryjemy tutaj Ameryki, jeśli napiszemy, że kolację je się zazwyczaj na talerzach. Sęk w tym, by nie były to byle jakie talerze. Dlatego sugerujemy naczynia ze znanej i podziwianej od wielu lat serii ROTOR (TUTAJ). Niebanalny wzór przypominający pień przeciętego drzewa doskonale pasuje do każdej aranżacji i nadaje ważnym chwilom jeszcze większej wyjątkowości. Na takim talerzu wszystkie potrawy nie tylko będą się prezentować o wiele bardziej okazale, ale też dużo lepiej smakować.

 

Trzymamy kciuki, by zaplanowana przez Ciebie randka udała się kompletnie. Oby bez przeszkód udało Ci się oczarować i zachwycić ukochaną osobę!

 

Wszystkie szklane produkty przedstawione we wpisie kupisz w naszym sklepie internetowym: https://szklanydom.pl/

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl