3 pomysły na szklane ozdoby z okazji wiosny 0

Co prawda zima przez spory czas zaskakiwała łagodnością i zbytnio nam nie dokuczała, ale i tak miło będzie powitać świeżą, kipiącą zielenią wiosnę. Już wkrótce oficjalny początek tej pachnącej pory roku! Kwiaty i drzewa budzą się do życia, ptaki witają nas śpiewem, słońce coraz śmielej wygląda zza chmur. Miło mieć tę całą zieloną radość za oknem, ale jeszcze przyjemniej ugościć ją wśród czterech ścian. Zerknij na proste w wykonaniu, a jednocześnie całkiem efektowne szklane ozdoby. Dzięki nim umieścisz w swoim domu kawałeczek wiosny.

 

Zamknij wiosnę w szklanej kuli


(Na zdjęciu: SZKLANA BOMBKA MAŁA | SZKLANA BOMBKA DUŻA | ZESTAW MAŁYCH BOMBEK 6 SZTUK | ZESTAW DUŻYCH BOMBEK 6 SZTUK)

Niezależnie od tego, czy masz rękę do kwiatów, czy zupełnie sobie z nimi nie radzisz, z łatwością stworzysz uroczy minikwietnik, który przypomni, że wiosna już nadeszła. Potrzebujesz jedynie szklanych bombek małych (TUTAJ) lub dużych (TUTAJ), kilku sukulentów, odrobiny ziemi i ładnych kamyczków. Do tego przyda się trochę linki lub sznurka, by powiesić ozdobę przy oknie. Pamiętaj, sukulenty nie wymagają szczególnej troski. Nawet jak na wiele dni zapomnisz o podlewaniu, wciąż będą się świetnie trzymać.

 

Pokoloruj wnętrze na zielono


(Na zdjęciu: SZKŁO W KOLORZE | WAZONY)

Zieleń uspokaja, relaksuje, pomaga odpocząć zmęczonym oczom. Dlatego dobrym pomysłem kojarzącym się z wiosną jest wprowadzenie rzeczonej barwy do salonu lub jadalni. Nie musisz od razu przemalowywać wszystkich ścian na zielono – wystarczą akcenty w tym kolorze. Może wykorzystasz różnorodne szklane drobiazgi, na przykład wazony (TUTAJ)? Wszak pasują do każdego wnętrza, czy to tradycyjnego, czy nowoczesnego. Na szczęście możesz pomalować szkło (TUTAJ) na dowolny odcień zieleni, matowo lub przezroczyście.

 

Wprowadź ożywczy zapach wiosny


(Na zdjęciu: WIATROŚWIECZNIK 24 CM)

Wiosna działa nie tylko na zmysł wzroku; zapach też jest tutaj niezmiernie ważny. Prześlicznie pachnące kwiaty dają znać w sposób dobitny, że przyroda naprawdę się już obudziła do życia. Zamiast rozpylać w domu sztuczne zapachy prosto ze sklepu, postaw na te stworzone przez naturę. Co powiesz na umieszczenie na parapecie kilku hiacyntów? Zapewnią wspaniały, wręcz odurzający aromat, dzięki któremu przyjemniej Ci się będzie wypoczywało. Wstaw cebulki do wygodnego naczynia, na przykład do sporego, funkcjonalnego wiatroświecznika (TUTAJ).

 

I jak, masz już ochotę uszczknąć dla siebie odrobinę wiosny i ulokować ją w swoim domu?

 

Wszystkie szklane produkty przedstawione we wpisie kupisz w naszym sklepie internetowym: https://szklanydom.pl/

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl