4 propozycje szkła na Wielkanoc 0

Jak tam przygotowania do świąt wielkanocnych? Planujesz spotkanie w dużym, rodzinnym gronie? Szukasz pomysłów na niebanalne ozdoby, które zachwycą zgromadzonych? Nic prostszego! Zerknij na nasze propozycje szklanych naczyń przydatnych podczas Wielkanocy. Mamy nadzieję, że ta garść inspiracji pomoże Ci przepięknie udekorować świąteczny stół.

 

Kieliszek na jajko


(Na zdjęciu: KIELISZEK NA JAJKO)

Nic się tak nie kojarzy z tymi świętami jak jajko – symbol życia, cykliczności, odnowy, odrodzenia. Bez niego nie wyobrażamy sobie celebrowania Wielkanocy. Dlatego na pewno w Twoim domu sprawdzą się kieliszki na jajka (TUTAJ). Użyjesz ich nie tylko przy posiłku, ale również do prostej w wykonaniu dekoracji. Wystarczy trochę gałązek i piórek oraz niebieski barwnik. A może wolisz kieliszki malowane? Żaden problem, też je mamy (TUTAJ).

 

Talerz na jajka


(Na zdjęciu: TALERZ NA JAJKA)

Chcesz należycie wyeksponować podczas śniadania jajka ze święconki? Zamiast umieścić je na zwykłym talerzu, wybierz specjalny talerz na jajka (TUTAJ). Ładny, wygodny, praktyczny. Będzie znakomicie służył przez wiele lat. Pośrodku naczynia znajduje się miejsce na sól, chrzan lub dowolną ozdobę, co ułatwia nakrywanie stołu.

 

Wiatroświecznik


(Na zdjęciu: WIATROŚWIECZNIK 24 CM)

Przed świętami masz tyle roboty, że brakuje Ci czasu na zadbanie o pracochłonne, dopracowane w każdym szczególe dekoracje? Nie trzeba poświęcać wielu godzin, by stworzyć coś, co upiększy wnętrze i nada mu wielkanocny akcent. Do takiej stylizacji zaopatrz się w szklany wiatroświecznik (TUTAJ). Wystarczy, że wrzucisz do środka trochę jajek, pomalowanych lub nie, a potem wstawisz jakieś kwiaty. Ot, niewiele pracy, a jaki efekt!

 

Kolorowe szkło


(Na zdjęciu: TALERZ HELENA DUŻY | TALERZ HELENA DESEROWY | SZKŁO W KOLORZE)

Zamiast przezroczystego szkła marzą Ci się żywe, radosne barwy na stole wielkanocnym? Nie ma problemu! Jeśli tylko zapragniesz, pomalujemy nasze produkty na dowolny kolor z wzornika Pantone (TUTAJ). Co powiesz na przykład na niebiański błękit? Talerze Helena (TUTAJ) świetnie czują się w takiej nowej szacie. Nie potrzebują wielu dodatków, by przystroić posiłek świąteczny.

 

Trzymamy kciuki, aby Twój świąteczny stół prezentował się wspaniale! I przy okazji życzymy ciepłych, rodzinnych, spokojnych świąt, które pozwolą na moment zadumy i odpoczynek od codzienności.

 

Wszystkie szklane produkty przedstawione we wpisie kupisz w naszym sklepie internetowym: https://szklanydom.pl/

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl