Wazon KWADRAT – jedno naczynie, wiele zastosowań

Podoba Ci się nasz wazon KWADRAT? Zapewniamy, że swoim wyjątkowym urokiem jest w stanie wzbogacić niejedną kwietną aranżację, nadając jej zupełnie nową głębię. Ale to nie wszystko! Nasze szklane cudo sprawdza się nie tylko jako klasyczny wazonik. Zobacz, do czego jeszcze można go wykorzystać, by stał się jednocześnie urzekającą ozdobą, jak i nader praktycznym elementem domowego wnętrza.

Mała doniczka

Wazon KWADRAT (TUTAJ) jest wręcz stworzony do tego, by stać się przyjemną dla oka doniczką – ot, w sam raz do postawienia na biurku. Szczególnie dobrze czują się w nim (i wyglądają!) takie rośliny, których nie trzeba prawie w ogóle podlewać. Włóż do wazonu trochę ładnych kamyczków lub ziemi, dołóż do tego wybrany sukulent i zielona ozdoba gotowa! Dodamy, że patrzenie na zieleń relaksuje podczas wytężonej pracy.

Podpórka do książek

Nie zaszkodzi wykorzystać wyżej wspomnianej doniczki z sukulentem do jakichś innych celów. Niech się jak najbardziej przyda, skoro ma taką możliwość! Lubisz porządek na półkach? Dbasz o to, by Twoje książki nie leżały byle jak, tylko stały na baczność niczym żołnierz? Zrób z wazonika KWADRAT (TUTAJ) niebanalną podpórkę do książek. Teraz żaden z tomów na pewno się nie przewróci.

Organizer biurowy

Denerwuje Cię to, że po Twoim biurku stale walają się w nieładzie drobne przedmioty? A może nigdy nie wiesz, gdzie znaleźć długopis, gdy jest Ci naprawdę potrzebny? Na ratunek rusza wazon KWADRAT (TUTAJ)! Znakomicie sprawdzi się jako jedyny w swoim rodzaju organizer biurowy. Błyskawicznie okiełznasz chaos na biurku, a wszystkie spinacze, pinezki, karteczki i inne drobiazgi raz na zawsze znajdą swoje miejsce.

Przybornik łazienkowy

Marzy Ci się w łazience mały kącik, w którym przybory do pielęgnacji nie tylko staną w równym rządku i będą stale pod ręką, ale również ciekawie ozdobią pomieszczenie? Oczywiście pomoże w tym wazonik KWADRAT (TUTAJ). Ustaw kilka sztuk na pustej półce i niechaj dzieje się magia! Pędzle do makijażu, drobne kosmetyki, płatki kosmetyczne, sól do kąpieli – możesz włożyć do środka, co tylko pragniesz. Nawet zwykłe patyczki do uszu w takim otoczeniu zaprezentują się jakoś bardziej elegancko.

Przychodzą Ci do głowy inne kreatywne pomysły na wykorzystanie wazonika KWADRAT? Koniecznie się nimi z nami podziel!

Udostępnij w social media

1