Jak zrelaksować się w jesienne wieczory

Nie ma co ukrywać, złota polska jesień już za nami. Wielobarwne liście zachwycały urodą, słońce radośnie świeciło, ale teraz przychodzi pora szaroburości i nagich drzew. Zdecydowanie czuć już chłód powolutku zbliżającej się zimy. Jak sprawić, by leniwy wieczór w domowych pieleszach stał się przyjemnie cieplutki i relaksujący? Sprawdź nasze pomysły.

Wyjątkowy urok szklanych podgrzewaczy

Podgrzewacz (TUTAJ) to naprawdę sympatyczna ozdoba, która dobrze wygląda na co dzień na półce czy na stoliku. Ale w pełni pokaże swoje możliwości podczas chłodnej pory wieczornej. Migotliwe płomienie świeczek wprowadzą wspaniały, nieziemski klimat. Przydadzą się w ważnych kwestiach praktycznych: jeśli na takim podgrzewaczu postawisz kubek z kawą czy herbatą, napój na długo pozostanie idealnie ciepły.

A może trochę herbaty korzennej?

Lubisz poczytać sobie wieczorem książkę, racząc się w międzyczasie wyborną herbatą? Nic tak nie rozgrzeje i nie wprawi w dobry nastrój jak herbata korzenna! Zrobienie jej nie nastręczy Ci wielu trudności. Weź szklankę (TUTAJ), nasyp do środka swojej ulubionej herbaty, dodaj 4 goździki, mały plaster imbiru oraz laskę cynamonu, po czym zalej wrzątkiem. Gdy napój już się zaparzy, włóż do środka plasterek cytryny i dwie łyżeczki syropu wiśniowego. Smacznego!

Nie ma to jak domowa nalewka

Masz smykałkę do wytwarzania rozmaitych nalewek? A może znasz kogoś, kto namiętnie produkuje takie specjały? Tak czy siak warto mieć zaopatrzyć się w chociaż odrobinę takiego trunku, by się nim raczyć w wolnych chwilach. Dobrze zrobiona nalewka to niebo w gębie! Gdzie ją trzymać? Najlepiej w solidnej, wytrzymałej karafce (TUTAJ). Z czego ją pić? Szklane kieliszki (TUTAJ) będą jak znalazł.

Życzymy, by taki rozgrzewający wieczór pozwolił Ci fantastycznie wypocząć po nawet najcięższym dniu.

Udostępnij w social media

1