3 pomysły na „zakręcone” aranżacje stołu

Jesteś pozytywnie zakręconą osobą? Lubisz to, co niebanalne, nietypowe, nieszablonowe? Wolisz oryginalne i nieco dziwne rozwiązania od tych klasycznych i odrobinę nudniejszych? W takim razie z pewnością zachwycą Cię nasze przepiękne naczynia z serii ROTOR! Zostały ozdobione wzorem przypominającym kręgi na przeciętym pniu drzewa. Z nimi żadne nakrycie nie będzie monotonne! Zerknij na trzy pomysły na aranżację stołu z wykorzystaniem tego wyjątkowego szkła.

Zew morza

Co jest potrzebne?

– kilkadziesiąt muszelek;

– kilkanaście białych świec;

– talerze głębokie ROTOR (TUTAJ);

– talerze płytkie ROTOR (TUTAJ);

– materiał w kolorach morza;

– białe lub beżowe płótno;

– kawałek sznurka.

Jak wykonać dekorację?

Potnij materiał na kwadraty nieco większe od talerza. Powstałe kawałki rozściel w równym porządku. Na każdym umieść płytki (TUTAJ) i głęboki talerz ROTOR (TUTAJ). Płótno również potnij. Zwiń je w rulon (im mniej staranniej, tym lepszy efekt) i zwiąż sznurkiem, po czym połóż obok każdego nakrycia. Pośrodku stołu usyp wąską ścieżkę z muszelek. Pomiędzy nie powtykaj świece. I gotowe, możesz się cieszyć morskimi klimatami podczas posiłku!

Dżinsowa elegancja

Co jest potrzebne?

– spory kawał dżinsu (mogą to też np. być stare spodnie);

– talerz głęboki ROTOR (TUTAJ);

– talerz płytki ROTOR (TUTAJ);

– spodek ROTOR (TUTAJ);

– kilka gałązek bawełny;

– niebieska serwetka.

Jak wykonać dekorację?

Z dżinsu wytnij duży prostokąt. Po prawej stronie doszyj kieszonkę. Rozłóż materiał na stole, a w kieszeń włóż sztućce. Obok ulokuj płytki (TUTAJ) i głęboki talerz ROTOR (TUTAJ), a po lewej stronie – spodek ROTOR (TUTAJ). Serwetkę zwiń w harmonijkę, owiń gałązką bawełny i połóż na głębokim talerzu. Resztę gałązek rozsyp w pozornym nieładzie. Możesz też postawić bukiet z suszonych kwiatów. Widzisz, wystarczy parę chwil, by powstała nietuzinkowa aranżacja!

Eksplozja witamin

Co jest potrzebne?

– warzywa (np. pomidor, papryka, cukinia, burak ćwikłowy);

– warzywa razem z nacią (np. marchew, pietruszka);

– liście warzyw lub innych roślin;

– talerze płytkie ROTOR (TUTAJ);

– jasne serwetki papierowe.

Jak wykonać dekorację?

Rozstaw płytkie talerze ROTOR (TUTAJ) na stole. Złóż serwetki na pół i połóż obok nakryć. Pośrodku stołu, od jednego brzegu do drugiego, malowniczo rozlokuj wszystkie warzywa. Pamiętaj, im większy artystyczny nieład, tym przyjemniejszy rezultat dla oka. To takie proste, a efekt prawdziwie zachwyca! Co więcej, podczas posiłku można się do woli częstować jarzynami niczym z półmiska.

Która z aranżacji podoba Ci się najbardziej? Pamiętaj, jeśli zachwyciły Cię nasze naczynia ROTOR, możesz je znaleźć w zestawie złożonym z aż 28 elementów (TUTAJ). Zapraszamy!

Udostępnij w social media

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl